ÚVOD

Cieľom našej firmy je profesionálny, kvalifikovaný a odborný prístup k zákazníkovi, od poradenskej služby a návrhov riešenia až po konečnú realizáciu projektu. Ponúkame Vám do Vášho rodinného domu komplexnú slaboprúdovú montáž:

Profesionálneho zabezpečovacieho systému s certifikátom NBÚ, drôtový a bezdrôtový systém, ovládanie a kontrolu celého systému jednoducho a intuitívne dotykovou LCD klávesnicou, vzdialené ovládanie cez mobilný telefón hlasovou komunikáciou, diaľkovým ovládaním (pri príchode autom cez garážovú branú bez nutnosti vystúpiť a vypnúť/zapnúť systém klávesnicou) , informácie o systéme hlasovými správami a správami SMS až na 8 telefónnych čísel. Jednoduchá rozšíriteľnosť systému o ďalšie komponenty aj po ukončení a kolaudácii rodinného domu, (prístavby, vonkajšie prístrešky, garáže, hospodárske budovy atd.) Zároveň možnosť implementovania protipožiarnych detektorov do zabezpečovacieho systému. . Poskytujeme plný záručný aj pozáručný servis. Uvedieme naše produkty do prevádzky priamo u zákazníka.
Vonkajšia ochrana Vášho pozemku vonkajšími senzormi a infrarampami až do 150m. Odolnosť voči poveternostným podmienkam a odolnosť voči falošným poplachom. Sme schopní zabezpečiť Váš objekt po stavbe či ešte počas stavby.
Televízneho a satelitného rozvodu s možnosťou lokálneho sledovania kamerového systému nezávislé na každom televíznom prijímači. Televízneho DVB-T príjmu nezávislé do každej miestnosti v dome, satelitného príjmu do každej miestnosti v dome, možný prijem až zo 4 družíc súčastne podľa výberu zákazníka (obvykle Astra 19E, Astra 23,5E, Hotbird 13E, Thor 0,8W) celkovo prijem v každej miestnosti približne 3 tisíc programov. Zdarma príjem slovenských a českých televíznych programov.
Montáž profesionálneho kamerového systému s extrémne svetlocitlivými kamerami v krytoch s vyhrievaním ,prípadne podľa požiadaviek. Záznam uchovávaný až 12 mesiacov na HDD. Možnosť sledovania kamerového systému na každom TV nezávisle v každej miestnosti domu. Prístup na kamerový systém cez internet lokálne v dome, vonkajší prístup cez internet, aj cez mobilný telefón, ktorý podporuje prehliadanie (Iphone a pod.).
Montáž videovrátnikov so 7“ (18cm) LCD ,dotykové ovládanie funkcií, možnosť interkomu, vynikajúci obraz cez deň aj v noci. Ovládanie otvárania bránky, možnosť pripojenia 2 vstupných kamier, ovládanie brány, prípadne bránky bezdotykovou kľúčenkou, alebo kódom. Prípadná montáž aj bezdrôtových videovrátnikov.
Profesionálne ozvučenie Vášho domu z jedného miesta aj viaczónovo vstavanými stropnými pripadne stenovými reproduktormi svetovej značky B&W. Mriežku reproduktorov je možné premaľovať na akúkoľvek farbu. Elegantné a kvalitné riešenie ozvučenia Vášho domu. Montáž dátového rozvodu vo Vašom dome s kvalitným wifi pripojením v každej časti domu. Dátový rozvod pre internet, telefónna ústredňa, vnútornú komunikáciu v dome atd. Pripojenie sat boxov na internet, Magio tv.
Kompletný systém môže byt zabudovaný v technickej miestnosti Vášho domu v centrálnom rackovom (skriňovom) prevedení s rozvodom do celého domu počas hrubej stavby.


Záruka na montáž a komponenty je 24 mesiacov, servis do 24 hodín s výmenou chybného komponentu na počkanie. Ponúkame taktiež zabezpečenie už aj hrubej stavby zabezpečovacím systémom.